Our best WordPress theme so far

Packed with all the goodies you can get, Kallyas is our flagship WordPress theme, one of the bestselling item ever on ThemeForest and one amazing piece of work that has been released so far.

ANALIZUJ PARAMETRY

Dzięki nam, poznasz wszystkie istotne parametry swojej strony internetowej

Co więc oferujemy żeby ułatwić Ci życie?

Żeby nasza strona mogła piąć się do góry, trzeba wiedzieć jak i kiedy ją linkować. Kampania Linkowania musi być przemyślana i prowadzona w naturalny sposób. Dzięki nam pozyskasz możliwość analizy linków jeszcze przed ich pozyskaniem.

Jest wiele profesjonalnych serwisów, które oferują parametryzację linku czy domeny. DR serwisu Ahrefs, PA serwisu Moz CZY TF od Majestic. Wszystkie te serwisy oferują doskonały sposób na poznanie wartości konkretnego serwisu internetowego bądź linku. Dzięki nam twoje koszty zmniejszą się kilkukrotnie.

Dlaczego więc warto skorzystać z naszego serwisu i co oferujemy? Na to pytanie odpowiedź jest bardzo prosta - szybka, skuteczna i efektywna analiza dużej ilości linków.

 

Korzystamy z usług najlepszych serwerowni oraz dbamy o to, aby proces analizy linków przeszedł jak najszybciej i bez skutków ubocznych. Doskonalimy nasz produkt cały czas i dbamy o to, abyś mógł korzystać z naszego serwisu na żądanie.

Jak więc wygląda proces analizy linków? Twoim zadaniem jest zarejestrowanie się w naszym serwisie oraz dokonanie zakupu wybranego pakietu. Dzięki temu uzyskasz dostęp do tzw. akcji które możesz wymienić na konkretną analizę dowolnej liczby zakupionych linków.
Akcje można sortować, eksportować do Excel gdzie dobrze jest prowadzić ich analizę oraz porównanie. Kolejnym twoim krokiem powinno być staranne wyselekcjonowanie wybranych linków i próba ich pozyskania. Oczywiście w naturalny sposób. Dzięki nam poznasz najsilniejsze i najsłabsze cechy swojej konkurencji.

Przyjrzymy się bliżej parametrom jakich porównanie oferujemy - dlaczego są tak ważne i tak wielu webmasterów oraz specjalistów SEO korzysta z ich pomocy? Bo często są jedyną formą sprawdzenia autorytetu konkretnego linku.

Kiedy Google zdjęło z internetu swój Page Rank, na rynku pojawiła się głęboka pustka. Ktoś musiał ją wypełnić. Ahrefs, Moz i Majestic to wielka trójca jeśli chodzi o duchowych spadkobierców Page Rank. Ich parametry doskonale obrazują jaka jest siła konkretnej domeny i jak wygląda jej tło historyczne.

Domain Rating Ahrefs ma bardzo rozbudowane opcje które pozwalają na sprawdzenie jakie linki posiada konkurencja. Majestic stawia na Trust Flow - czyli zaufanie do konkretnego linku. Moz to mieszanka tych dwóch.

Serwisy te są dosyć drogie. Pakiety kosztują często kilkaset dolarów miesięcznie - ale z indexsonic.com możesz w szybki i skuteczny sposób poznać parametry nawet wielu tysięcy linków za połowę bądź 1/3 tej ceny! Nikt nie ma tak atrakcyjnej ceny!

Tradycyjnie już - oferujemy bardzo szeroko rozbudowane zniżki, promocje oraz darmowe sample. Zarejestruj się już dzisiaj i dowiedz się więcej!

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy w analizie linków - z chęcią skonsultujemy się z tobą i pomożemy dobrać odpowiedni profil backlinkowy. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Robimy wszystko, żeby klient był zadowolony i otrzymał szybką analizę.

KUP JUŻ TERAZ

Poznaj parametry swojej strony internetowej
 • Nano
 • 13
  per 1000 Akcji
 • Sprawdź parametry swojej strony
 • Oferujemy Moz, Ahrefs, Majestic
 • Eksportuj swoje listy
 • Analizuj na bieżąco
 • Micro
 • 28
  per 2000 Akcji
 • Sprawdź parametry swojej strony
 • Oferujemy Moz, Ahrefs, Majestic
 • Eksportuj swoje listy
 • Analizuj na bieżąco
 • Ultra
 • 99
  per 10000 Akcji
 • Sprawdź parametry swojej strony
 • Oferujemy Moz, Ahrefs, Majestic
 • Eksportuj swoje listy
 • Analizuj na bieżąco

W Trzech Krokach Kryje SięSukces

Proces zamówienia oraz realizacji uprościliśmy do absolutnego minimum tak, abyś nie miał z tym żadnego problemu. Naszą misją jest promowanie oraz realizacja minimalistycznego podejścia. Dlatego w prostych trzech krokach opisujemy jak wygląda proces zamówienia. Możesz skorzystać z dwóch opcji: konfigurator zamówienia bądź panel klienta. Każda z tych opcji jest przemyślana tak, abyś podjął właściwą decyzję i wybrał optymalny pakiet. 

Konfiguracja Zamówienia

Twoim pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w naszym serwisie. Dzięki temu będziesz mógł poznać layout naszego panelu oraz opcje, które możesz wykupić. Kliknij kup pakiet powyżej zostaniesz przekierowany do konfiguratora zleceń bądź zarejestruj się na naszej stronie i kup pakiet z panelu klienta klikając upgrade. 

Płatność

Twoim kolejnym krokiem będzie dokonanie płatności za wybrany wcześniej pakiet. Może to być płatność dokonana procesorem PayPal bądź kontem bankowym. Po potwierdzeniu przelewu otrzymasz automatycznie wygenerowaną fakturę oraz dostęp do wykupionych akcji. Dzięki temu będziesz mógł przejść do kolejnego kroku, czyli wykorzystania zakupionych akcji i sprawdzenia parametrów swoich linków.

Procesowanie

Jeśli posiadasz szeroką listę linków dzięki nam już teraz możesz przekonać się, jak wyglądają ich parametry DR, TF czy DA. Pozwoli Ci to zapoznać się z mocą, jaką oferują konkretne linki oraz wybrać te najlepsze. Dzięki temu wzmocnisz swoją domenę oraz poprawisz jej współczynniki. 

START
1.

Konfiguracja Zamówienia

Skonfiguruj Swoje Zamówienie.

2.

Płatność

Opłać Wystawioną Fakturę.

3.

Sprawdź

Sprawdź Parametry Linków.

SUKCES!

Opinie Klientów

Analiza Linków to istotna sprawa przy podejmowaniu decyzji o współpracy z innym serwisem. Dzięki Indexsonic.com mogę w jednej chwili poznać siłę linku bądź strony zewnętrznych dostawców takich jak MOZ, MAJESTIC bądź AHREFS.

Łukasz Sudor

CEO
Jeśli naprawdę myślisz o zbudowaniu potężnej agencji, to musisz znać siłę linków oraz poznać ich wartość. Indexsonic.com oferuje mi fantastyczną okazję do poznania siły linków.

Karol

Agencja SEO
Kupiłem pakiet akcji i jestem zadowolony. Bardzo szybkie API, doskonała opcja eksportu danych oraz sortowania linków. Na pewno warto!

Adrian Mikulski

Młodszy Specjalista Seo
Indexsonic.com oferuje nam świetne rozwiązania w zakresie analizy parametrów linkowych naszego sklepu. Jesteśmy i stale współpracujemy od długiego czasu - warto było!

Joanna

Pracownik Sklepu Online

INDEKSOWANIE Opcja idealna dla małych i średnich biznesów Kup miesięczny pakiet Premium i ciesz się szybką i skuteczną indeksacją. Do 25000 zindeksowanych linków! Miesięczny Roczny Biznes PAKIET MIESIĘCZNY 59. 99 Opcja Drip-Feed Do 25000 Linków Pełne Wsparcie Re-Processing KUP TERAZ Agencja PAKIET ROCZNY 1199. 99 Opcja Drip-Feed Do 1000000 Linków Pełne Wsparcie Re-processing KUP TERAZ indeksowanie Jesteś Agencją? Wybierz pakiet roczny! Zaufaj specjalistom i kup roczny pakiet Ultimate. Do 1 miliona zindeksowanych linków! Miesięczny Roczny Agencja PAKIET ROCZNY 1199. 99 Opcja Drip-Feed Do 1 miliona Linków Pełne Wsparcie Re-Processing KUP TERAZ BIZNES PAKIET MIESIĘCZNY 59. 99 Opcja Drip-Feed Do 25000 Linków Pełne Wsparcie Re-processing KUP TERAZ
TOP