Our best WordPress theme so far

Packed with all the goodies you can get, Kallyas is our flagship WordPress theme, one of the bestselling item ever on ThemeForest and one amazing piece of work that has been released so far.

INDEKSACJA TO SZTUKA

W dzisiejszych czasach kiedy Google często "miesza", skuteczna indeksacja to sztuka.

Co więc oferujemy żeby ułatwić Ci życie?

Świat SEO pełen jest wartościowej treści której często nie widać. Pająki Google skanują stronę internetową i z jakiegoś powodu nie uważają jej za wartościową. Dlaczego się tak dzieje?

Są różne teorie. Czasami popełniamy proste błędy jak te w pliku robots.txt blokując roboty Google, innym razem treść którą piszemy jest kiepska. Czasami jednak nawet porządna i dobrze zoptymalizowana treść nie jest w stanie się zindeksować. W ostatnich latach Google bardzo utrudnił indeksację linków.

Polityka przekierowań 301 i 302, atrybuty, meta roboty. Wszystko to ma znaczenie podczas procesu indeksacji. Warto zrozumieć podstawowe przeszkody, jakie spotykają na swojej drodze pająki.

Strona internetowa to dokument, o który trzeba dbać każdego dnia. Jeśli zostawimy ją samą sobie, z wszechobecnymi problemami - problem z indeksacją będzie jednych z pierwszych które nam zagrażają. Dlatego asekuracja ze strony webmastera jest tutaj konieczna!

Naprzeciw tym wymaganiom staje Indexsonic.com - elitarny indekser linków, który nie boi się żadnych wyzwań! Nasz serwis oferuje niesamowite efekty oraz pewność, że zindeksujesz swoje linki w szybkim czasie.
 
 
Nasza oferta indeksacji jest podzielona na dwie sekcje. Jedną z nich jest sekcja VIP gdzie oferujemy trzy pakiety - Emerald, Ruby oraz Diamond. Drugą sekcję stanowią tzw. Pakiety Standardowe, które różnią się zarówno ilością jak i częstotliwością cykli.

Czym więc jest cykl? Nasz proces indeksacji to słodka tajemnica, ale nie zawsze łatwo jest zindeksować link. Wymaga to sprytu, rozbudowanych procesów oraz cykli, przez które przechodzi twój link.

Dlatego zbudowaliśmy szereg zaawansowanych algorytmów, procesów oraz technik dzięki którym potrafimy indeksować lepiej, szybciej i wydajniej niż konkurencja. Nikt na rynku nie ma nawet zbliżonych efektów! Dominujemy i rozwijamy się dynamicznie!

Nasza oferta skierowana jest głównie do Agencji SEO, Agencji Marketingowych oraz klientów indywidualnych. Jeśli masz problem z indeksacją swoich linków bądź stron - trafiłeś idealnie. Z wysoką skutecznością zindeksujemy twoje linki.

Istnieją dwie opcje do zamówienia usługi - poprzez konfigurator usługi bądź Panel klienta. Na każdy zakupiony pakiet wystawiamy fakturę oraz gwarantujemy bardzo wysoką skuteczność. Ciągle rozwijamy swoją technologię oraz umiejętności - brniemy do przodu z prędkością światła!

Oferujemy też spore zniżki oraz promocje dla  lojalnych klientów, którzy nam zaufali! Więcej na temat promocji dowiesz się tutaj. Sprawdź i już dzisiaj ciesz się skuteczną indeksacją linków.

Jesteśmy partnerem wielu firm oraz organizacji. Wspieramy rozwój biznesu oraz pomagamy agencjom w osiąganiu świetnych rezultatów. Dzięki nam osiągniesz sukces i zindeksujesz swoje linki niemal natychmiast! Zobacz nas w akcji już teraz!

KUP JUŻ TERAZ

Algorytmy rozgrzane do czerwoności! Gotowe, aby indeksować już teraz.

Pakiety VIP

 • Emerald
 • 50
  per 400 Linków
 • Indeksacja do 400 Linków
 • Opcja Drip-Feed
 • Więcej cykli oraz wyższa częstotliwość
 • Wysoka skuteczność
 • Faktura
 • Diamond
 • 200
  per 2300 Linków
 • Indeksacja do 2300 Linków
 • Opcja Drip-Feed
 • 4x więcej cykli oraz wyższa częstotliwość
 • Ekstremalnie wysoka skuteczność
 • Faktura

Pakiety Standardowe

 • Nano
 • 15
  per 5000 Linków
 • 2 X Szybsza Indeksacja
 • 4 X Bezpieczniej
 • Przyjazna Google Policy
 • Micro
 • 28
  per 10000 Linków
 • 4 X Szybsza Indeksacja
 • 4 X Bezpieczniej
 • Przyjazna Google Policy
 • Ultra
 • 125
  per 100000 Linków
 • Pakiet Premium
 • Status VIP dla klienta
 • Przyjazna Google Policy

W Trzech Krokach Kryje SięSukces

Proces zamówienia oraz realizacji uprościliśmy do absolutnego minimum tak, abyś nie miał z tym żadnego problemu. Naszą misją jest promowanie oraz realizacja minimalistycznego podejścia. Dlatego w prostych trzech krokach opisujemy jak wygląda proces zamówienia. Możesz skorzystać z dwóch opcji: konfigurator zamówienia bądź panel klienta. Każda z tych opcji jest przemyślana tak, abyś podjął właściwą decyzję i wybrał optymalny pakiet. 

Konfiguracja Zamówienia

Pierwszym krokiem jest konfiguracja zamówienia. Wybierz więc pakiet, który potrzebujesz w Konfiguratorze zamówień i wygeneruj wszystkie wytyczne takie jak adres e-mail oraz linki potrzebne do indeksacji. Jest to znacznie szybsza opcja, jednak pozbawia Cię możliwości kontroli. Drugą opcją jest rejestracja i dostęp do panelu klienta, gdzie możesz kupować i kontrolować swoje pakiety oraz limity. Tutaj otrzymasz też zniżki oraz promocje.

Płatność

Kolejnym krokiem jest dokonanie płatności. Obecnie przyjmujemy płatności Kontem Bankowym Oraz Paypal. Jeśli potrzebujesz dostosowania naszej oferty do swoich możliwości, jesteśmy gotowi! Po wykonanej płatności otrzymasz potwierdzenie - twoje linki zostaną sortowane oraz przygotowane do procesowania. Kolejnym etapem jest ich indeksacja, która trwa kolejnych 15 dni. Po tym czasie twoje linki powinny być już zindeksowane. Jeśli to jednak nie nastąpi, przygotowujemy re-processing. 

Procesowanie

Kolejnym etapem jest tzw. procesowanie podzielane na małe cykle. Cały proces indeksowania trwa 15 dni. Od czasu ostatnich aktualizacji Google indeksowanie nie jest już takie, jak kiedyś. Teraz trwa znacznie dłużej. Obecny wskaźnik indeksowania wynosi powyżej 70% po zakończeniu procesu. Procesowanie to nic więcej, jak jeden cykl podzielony na mniejsze mikro cykle. Wszystko po to, aby zapewnić indeksacji skuteczność na bardzo wysokim i stabilnym poziomie.

START
1.

Konfiguracja Zamówienia

Skonfiguruj Swoje Zamówienie.

2.

Płatność

Opłać Wystawioną Fakturę.

3.

Procesowanie

Procesowanie I Indeksacja Linków.

SUKCES!

Opinie Klientów

Indeksacja moich linków to był koszmar. Od lat wiele linków, które prowadziły do mojej strony nie mogły się zindeksować. Dzięki indexsonic dzisiaj indeksuje bez najmniejszych oporów. To istna magia w porównaniu do innych serwisów, gdzie praktycznie NIC nie działa!

Kamil Powiński

CEO
Nasz sklep w Polsce od lat zmagał się z problemami natury indeksacyjnej. Wszystko zmieniło się jednak z czasem wejścia na rynek serwisu Indexsonic. Podstrony magicznie pojawiły się w SERP. Jesteśmy stałym klientem - od tego właśnie momentu.

Andreas Wurtz

Właściciel Sklepu
Nasze Kampanie marketingowe oraz link building od wielu lat miał problemy z indeksacją linków. Zmieniło się to z czasem wejścia na rynek Indexsonic.com - dzisiaj jesteśmy już na innym etapie! Linki się indeksują! Współpraca wzorcowa!

Wiesław Mazurkiewicz

Młodszy Specjalista Seo
Testowałem wiele indekserów. Jednak nic nie pobije mocy indeksacyjnej Indexsonic.com - linki potrafią zindeksować się w 24 godziny! Takich efektów zdecydowanie nie ma żaden inny indekser linków na rynku. Jestem dumny, że jestem lojalnym klientem! Polecam z całego serca!

Sebastian Reda

Grafik

INDEKSOWANIE Opcja idealna dla małych i średnich biznesów Kup miesięczny pakiet Premium i ciesz się szybką i skuteczną indeksacją. Do 25000 zindeksowanych linków! Miesięczny Roczny Biznes PAKIET MIESIĘCZNY 59. 99 Opcja Drip-Feed Do 25000 Linków Pełne Wsparcie Re-Processing KUP TERAZ Agencja PAKIET ROCZNY 1199. 99 Opcja Drip-Feed Do 1000000 Linków Pełne Wsparcie Re-processing KUP TERAZ indeksowanie Jesteś Agencją? Wybierz pakiet roczny! Zaufaj specjalistom i kup roczny pakiet Ultimate. Do 1 miliona zindeksowanych linków! Miesięczny Roczny Agencja PAKIET ROCZNY 1199. 99 Opcja Drip-Feed Do 1 miliona Linków Pełne Wsparcie Re-Processing KUP TERAZ BIZNES PAKIET MIESIĘCZNY 59. 99 Opcja Drip-Feed Do 25000 Linków Pełne Wsparcie Re-processing KUP TERAZ
TOP