Our best WordPress theme so far

Packed with all the goodies you can get, Kallyas is our flagship WordPress theme, one of the bestselling item ever on ThemeForest and one amazing piece of work that has been released so far.

ZOBACZ CO KLIENCI ROBIĄ NA TWOJEJ STRONIE

Dzięki mapie ciepła dowiesz się, dlaczego produkt nie konwertuje

Co więc oferujemy żeby ułatwić Ci życie?

W dzisiejszych czasach gdzie każdy próbuje coś sprzedać, nie zawsze udaje się to skutecznie. Każdy sklep powinien posiadać stronę internetową, na której umieszczone powinny zostać dobrze konwertujące produkty.

Niestety, rzeczywistość nie jest różowa. Często małe detale decydują o tym, że nasz sklep stoi na krawędzi. Dobrze konwertujący produkt to za mało, jeśli nasza strona nie jest dobrze napisana, zakodowana i zoptymalizowana.

Tutaj z pomocą przychodzi rewolucyjne rozwiązanie zwane Mapą Ciepła. Dzięki niej będziesz w stanie rozwiązać wszystkie swoje problemy, poprawić jakość procesu sprzedaży - od ręki!

Zalety mapy ciepła są niezaprzeczalne. Przygotuj szerokie pole do optymalizacji swojej strony internetowej aż po śledzenie procesu poruszania się użytkownika po stronie.
 

Idea jest bardzo prosta - pobierasz tzw. Tracking Code, czyli kod śledzący na swojej stronie internetowej. Po krótkiej instalacji oraz konfiguracji masz nieograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk związanych z działalnością użytkownika na twojej stronie.

Każde zdarzenie takie jak klik bądź dowolna, inna akcja podjęta przez użytkownika jest śledzona i może zostać wykorzystana do optymalizacji serwisu.

Warto pamiętać, że śledzenie ruchu oraz aktywności na stronie internetowej w żaden sposób nie wpływa na jej prędkość bądź doświadczenie klienta. Twoja strona działa tak szybko, jak wcześniej.

Dzięki naszej technologii jesteś zdolny zarejestrować z wysoką dokładnością aktywność osoby w każdym sektorze swojej strony. Możesz również dokonać konfiguracji kolorów od czerwonego - gdzie jest najwyższa aktywność do zielonego - gdzie jest najniższa aktywność. Pozwalamy Ci na szerokie pole do manewrowania.

 

Nasza Mapa ciepła oferuje bardzo ciekawe rozwiązanie. Łapiemy w sieć wszystkie dane, jakie są potrzebne do optymalizacji strony. Panel klienta, zestawienia zdarzeń takich jak transakcje, rejestracja czy poglądowej mapy ciepła.

Bardzo ważne jest to, że nasz system umożliwia Ci ustawienie wielu funkcji oraz możliwość ich późniejszej edycji.

Indexsonic.com dba o to, abyś na każdym etapie przygody z naszą platformą miał dostęp do swoich danych, konfiguracji oraz możliwość ich późniejszej zmiany bądź edycji. Dzięki temu możesz dostosować swoje preferencje tak, aby przynieść sobie jak największe korzyści.

Kierujemy swoją ofertę głównie w stronę sklepów internetowych, które często nie radzą sobie z optymalizacją swojego sklepu. Jego optymalizacja to jedna z najważniejszych rzeczy, jaką powinieneś zrobić.

Mapa ciepła i jej zalety bardzo szeroko opisujemy na naszym blogu. Jak interpretować dane? Jak je usprawniać? Co zrobić, aby klienci lepiej konwertowali? Sprzedasz jest trudną sztuką, musisz wiedzieć co robisz.

Czy jest popyt? Jak go zwiększyć? Czasami jedna zmiana jednego parametru potrafi przynieść szokujące efekty.

Dla stałych klientów oferujemy bardzo ciekawe zniżki oraz promocje. Dzięki nam już dzisiaj skorzystaj z profesjonalnej mapy ciepła, dzięki której w pełni usprawnisz swoją stronę internetową.

Partnerujemy też wielu organizacją oraz pomagamy rozwijać się firmom na Polskim rynku. Nie bój się zapytać, co zrobić, żeby serwis lepiej konwertował. Nasi specjaliści odpowiedzą niemal natychmiast. Dzięki nam poprawisz strukturę swojej strony oraz jej pozycję w Google.

KUP JUŻ TERAZ

Zainstaluj mapę ciepła na swojej stronie i monitoruj akcje użytkownika
 • NANO
 • 0
  per 500 Zdarzeń
 • 500 Zdarzeń Miesięcznie
 • 1 strona
 • Dane przechowywane 1 miesiąc
 • Na zawsze za darmo
 • MICRO
 • 89
  per 5000 Zdarzeń
 • 5000 Zdarzeń Miesięcznie
 • 1 Strona
 • Dane przechowywane 3 miesiące
 • Dogłębna analiza danych
 • MEGA
 • 699
  per 50000 Zdarzeń
 • 50000 zdarzeń miesięcznie
 • 10 stron
 • Dane przechowywane 12 miesiący
 • Pakiet idealny dla agencji

W Trzech Krokach Kryje SięSukces

Proces zamówienia oraz realizacji uprościliśmy do absolutnego minimum tak, abyś nie miał z tym żadnego problemu. Naszą misją jest promowanie oraz realizacja minimalistycznego podejścia. Dlatego w prostych trzech krokach opisujemy jak wygląda proces zamówienia. Możesz skorzystać z dwóch opcji: konfigurator zamówienia bądź panel klienta. Każda z tych opcji jest przemyślana tak, abyś podjął właściwą decyzję i wybrał optymalny pakiet. 

Konfiguracja Zamówienia

Twoim pierwszym krokiem będzie wybór odpowiedniego pakietu. Następnie zostaniesz przekierowany do procesora płatności - gdzie możesz go kupić. Oferujemy szereg płatności. Kolejnym krokiem będzie zalogowanie się do panelu klienta, gdzie twój pakiet będzie aktywny. Pamiętaj, że twoje dane będą aktywne przez czas określony. Następnie zostaną usunięte, chyba że odnowisz swoją subskrypcję!

Płatność

Kolejnym krokiem jest dokonanie płatności. Obecnie przyjmujemy płatności Kontem Bankowym Oraz PayPal. Po wykonanej płatności otrzymasz dostęp do panelu klienta oraz kodu, który będziesz musiał zainstalować na swojej stronie. Dzięki niemu będziesz mógł wyciągać wnioski oraz ulepszać infrastrukturę swojej strony internetowej, by zwiększyć sprzedaż oraz konwersję.

Analiza

Kolejnym krokiem jest analiza dostępnych danych, które wygenerowała mapa ciepła. Masz dostęp do wykresów, analiz, lejków sprzedażowych i znacznie więcej. Twoim zadaniem jest wyciągnięcie wniosków z analizy i dokonanie potrzebnych zmian. Oferujemy też test A/B gdzie możesz porównać zmiany, jakie zachodzą w konwersji bądź sprzedaży.

START
1.

Konfiguracja Zamówienia

Skonfiguruj Swoje Zamówienie.

2.

Płatność

Opłać Wystawioną Fakturę.

3.

Analiza

Analiza Danych.

SUKCES!

Opinie Klientów

Konwersja w moim sklepie była tragiczna. Dzięki Mapie Ciepła dokonałem zmian, które przyniosły realne efekty.

Mariusz Baczyński

Sklep Internetowy
Doskonała współpraca. Prowadzę bloga i już wiem, jak usprawnić swój CMS na podstawie mapy ciepła tak aby poprawić sprzedaż i konwersję!

Konrad P.

CEO
Prowadzimy kampanie reklamowe i od wielu lat mieliśmy problem z konwersją - dzięki małym poprawką nasze problemy znikły. Mapa ciepła to rewelacyjne rozwiazanie.

Adam Puczyński

Video Producer
Jestem grafikiem i uwielbiam prowadzić eksperymenty ze stroną internetową. Szczególnie mi potrzebna jest rzecz taka jak mapa ciepła. To działa!

Andrzej Kowalczuk

Grafik

INDEKSOWANIE Opcja idealna dla małych i średnich biznesów Kup miesięczny pakiet Premium i ciesz się szybką i skuteczną indeksacją. Do 25000 zindeksowanych linków! Miesięczny Roczny Biznes PAKIET MIESIĘCZNY 59. 99 Opcja Drip-Feed Do 25000 Linków Pełne Wsparcie Re-Processing KUP TERAZ Agencja PAKIET ROCZNY 1199. 99 Opcja Drip-Feed Do 1000000 Linków Pełne Wsparcie Re-processing KUP TERAZ indeksowanie Jesteś Agencją? Wybierz pakiet roczny! Zaufaj specjalistom i kup roczny pakiet Ultimate. Do 1 miliona zindeksowanych linków! Miesięczny Roczny Agencja PAKIET ROCZNY 1199. 99 Opcja Drip-Feed Do 1 miliona Linków Pełne Wsparcie Re-Processing KUP TERAZ BIZNES PAKIET MIESIĘCZNY 59. 99 Opcja Drip-Feed Do 25000 Linków Pełne Wsparcie Re-processing KUP TERAZ
TOP