Oferujemy uczciwy i zrównoważony system partnerski przeznaczony dla każdego z was. Każdego klienta. Co oferujemy?

Zobacz jak wygląda nasz System Partnerski. W praktyce. Poniżej przedstawiamy pełną listę oferowanych zniżek oraz promocji.

Szybkie F.A.Q.

Oczywiście! Zaproszenie znajomego i polecenie naszego serwisu wynagradzamy w tzw. punktach lojalnościowych. Możesz je wymieniać na pakiety indeksacyjne oraz darmowy space-cap indeksacyjny czyli określoną liczbę linków, które możesz zindeksować.

Nasze zniżki oraz punkty lojalnościowe nigdy nie wygasają chyba, że usuniesz konto. Twoje punkty lojalnościowe przypisane są do twojego konta na stałe.

Tak! Tuż po rejestracji w panelu klienta, znajdziesz link referencyjny dzięki któremu możesz w łatwy i przyjazny sposób zaprosić znajomego i uzyskać punkty lojalnościowe!

Twoje punkty lojalnościowe przypisane są do twojego konta. Tuż po zalogowaniu do panelu klienta obok swojego budżetu indeksacyjnego znajdziesz punkty lojalnościowe.

MY

& CO OFERUJEMY

Jak wygląda nasz program partnerski? Podzielony jest na dwie części:

  • Zniżki Dla Stałych Klientów
  • Punkty Lojalnościowe Za Akcje

Indexsonic.com wynagradza Cię za każdą akcję!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki. Dla stałych klientów, którzy kupią abonament roczny bądź kupują pakiet przez co najmniej 6 miesięcy, oferujemy zniżkę do 20%!

Dla każdego klienta, który zaprosi do naszego serwisu dowolną osobę która podejmie dowolną akcję (zakup pakietu bądź zestawu pakietów) oferujemy punkty lojalnościowe, które można wymienić na usługę indeksacyjną. Zarejestruj się i dowiedz się więcej w panelu klienta!

Polub Naszą Stronę

5894

ŚLEDŹ NAS

25374

SPRAWDŹ NAS

3841
TOP